EN IYI TARAFı OKEY

En iyi Tarafı okey

En iyi Tarafı okey

Blog Article

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder nefis masalardaki boş yerlere oturarak canlı okey oyunlarına sadece dahil olabilirsiniz.

Yer taraftan doğacak taşları da ustalıkinize yaraması halinde alarak, elinizdeki emeke yaramayan taşları kanat oyuncuya atmanız gerekmektedir. Gayrı kullanıcıların attığı taşlara göre, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir yahut gelmeyeceğinden sakıncasız başüstüneğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

öylemi ali bal sana bakarak öyle fakat benim elektronik beyinımda taşları aldatmaırken aşağı iniyor bu yüzdende oynayamıdeğerlendirme

Ve taşlarınızı sıralayarak per peyda etmek karınin tüm dikkatinizi toparlayın. Hasbihâl ederek okey oynamanın tadını çımide. Vakit içinde sohbetlerde kurduğunuz dostluklar olacaktır; kendi kapalı gurubunuzu bugün ortamında oluşturabilirsiniz.

Konuk hileci olarak oyunlara dahil olup, şayet ortamı beğenirseniz kendinize kullanıcı adı ve şifresi vererek sitemize üye olabilirsiniz. Kullanıcı adınızı istediğiniz dem değanlayıştirebilirsiniz.

Web sitemiz yardımıyla online olarak her vakitte ister evde, ister okulda, ahacık yeni tanıdıkacağın insanlarla çanak okey plus oynayabilirsin.

Istakanın boş bir alegori tıkla çoklu taş kaydır Sohbetden kullanıcı arayabilirsin! Sohbetdeki masa ikonu masaları listeler Salona #masa1 yaz, tıklayan masana gelsin Masada sol alttaki butonla hızlı sohbeti aç Bu ikon en dobra oyuncuları listeler Beklemeden okeye tıklayıp görebilirsin Salon ismine tıkla, aktör listesini aç Profildeki bu ikonla onu takip edebilirsin Bu ikon ile en mutabık masaya oturursun Bu ikon ile yeni bir masa açarsın Masayı sen hevesliarsan kilitleyebilirsin Gülücük ikonu ile emoji yollayabilirsin Yenilikleri ihya günlüğüne kıryoruz

Kusurlu taşlarınızı tamamlama üzerine oturmuş olan oyunda serilerinizi tamamlayarak, boş mütebaki son taşınızla biterek kazanan zat olabilirsiniz.

Kent içerisinde okey flood yetişekı olarak adlandırılan nispeten meraklı bir şekilde hazırlanmış bir izlence bulunmaktadır. Bu izlence sayesinde sitenin kuraları içinde mevcut artarda dolak ve benzeri kullar bu uygulamayı kullananlar muhtevain dönem dışı bırakılmıştır.

cumali benim yorumumu gördünmü geçekırladınmı beni benim kaptan genel ağ kafemize geliyordun half life digi zone oynuyorduk beni yeniyordun şimdide gösteriş oynuyorsun köle pubg mobile oynuyorum ben o kaptan sınırırla beni

Rakiplerinizden önce perlerinizi oluşturup son taşınızı da masanın ortasındaki okey taşının üzerine koyarak klasik okey oyunu oynamayı tamamlayın.

Oyunu oynarken hasbihâl ederseniz hem entrika henüz zevkli hale gelecektir; hem de dönemin elbette geçtiğini anlamayacaksanız. Özellikle devamını oku sohbetli oyunlar duraklarda otobüs, şimendifer beklerken veya uzun süren yolculuklarda avantajlıdır; oyuncular hummalıcı sabık zamanlarını kendilerini kıvançlı edecek bir aktiviteye vermiş olurlar.

bu ne biliyor musunuz rüfeka bunlar oyunnun adresi talip giriş yapar oynar lütfen oynayın çok şiddetli bi hile ismini söylüdeğerlendirme olgun adası rüfeka

oynu cok leziz yek problemi cemi aynı zevat var lakin ben bu oyunu 2020 ye kadar oynadım şimdide oynuyorum

istanbul okey

Report this page